• Вірні служителі книги

        От і відбулося чудове осіннє свято, професійний день берегинь мудрості роду людського – Всеукраїнський день бібліотек.
        Кожна бібліотека готувалася та проводила заходи для своїх читачів по-різному. У бібліотеці-філії №5 напередодні свята відбулося засідання жіночого клубу “Жіночий світ” під назвою “Вірні служителі книги” та презентація двох виставок.
        “Стара фотографія розповідає” – це ретро фотовиставка Білої Церкви із власної колекції нашого читача, учня колегіуму Власа Ковчана, який вже мав змогу експонувати світлини у інших бібліотеках нашого міста. Колекція Власа поповнилася новими екземплярами і він люб`язно надав їх нам.
        На другій виставці “Світ текстильної ляльки” свої роботи представили дві майстрині. Оксана Карпенко працює з лялькою-мотанкою, відроджує у своїх роботах всі українські традиції лялькарства. Кожна лялечка має якесь сакральне значення, носить своє ім`я. Майстриня розповіла про деякі свої секрети, поділилася духовними знаннями та запросила бажаючих на майстер-класи. Галина Рочняк працює в техніці сучасної текстильної ляльки за власними викрійками. Її роботи – це ніжні ельфи та феї, кожний елемент їхнього одягу продуманий до дрібнички і виконаний вручну. Всі учасники виставок були нагороджені подяками від бібліотеки.
        Також бібліотекарі приготували цікаву, пізнавальну виставку “Еволюція книги”, яка знайомить оглядача із історичним розвитком книги, починаючи від глиняних табличок та закінчуючи електронною книгою.
         На свято до бібліотеки завітали не лише члени клубу “Жіночий світ”, а й інші читачі, друзі, колеги. Прийшла привітати бібліотекарів читачка бібліотеки, молода письменниця-аматорка Наталія Войтенко, яка презентувала свою збірочку творів та прочитала дещо для присутніх. Після цікавих виступів та знайомства усі гості частувалися осінніми пирогами з чаєм та продовжували своє спілкування. А всіх бажаючих ми запрошуємо прийти до бібліотеки-філії №5 подивитись чудові творчі виставки та взяти цікаву книгу!

  Мирослава Пациаді.     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше