• Дякуємо за книги

         П`ятикласники НВЗ “Міцва-613” зацікавлено розглядали книги, про які розповідала провідний бібліотекар Центральної бібліотеки Наталія Біляєва.
  А принесла вона їх до школи чимало: це “Аліса в країні Див” та “Аліса в Задзеркаллі” Л.Керрола,  “Лессі повертається  додому” Е.Найта, “Білий Бім Чорне вухо”, Г.Троєпольського,  “Ракета на чотирьох лапах” Д.Стронга, “Таємне Товариство Боягузів”  Л.Ворониної,  “Таємниця козацького скарбу” А.Кокотюхи, “Кігтик Ковбаско” С.Гридіна, “Детективи в Артеку, або команда скарбошукачів”  А.Бачинського,  “Метелики в крижаних панцирах”  О.Радушинської  та “Гармидер у школі” Д.Стронга.
        Діти гортали сторінки, ділилися враженнями від прочитаних  влітку творів.
        Однокласників особливо вразила розповідь юних книголюбів  Анни Бряник,  Наомі Романдаш, Дарини Фінаєвої, Гліба Тоцького і Давида Федорова.
        НВЗ “Міцва-613” і Центральну бібліотеку пов`язує тісна  дружба, працівники  книгозбірні проводять для учнів цікаві заходи, запрошують школярів на міські поетичні конкурси, влаштовують персональні виставки виробів наших вихованців у своєму книжковому храмі. Така співпраця  корисна дітям, вона збагачує їх духовно.

  Людмила Бакун, класний керівник 5-го класу НВЗ “Міцва-613”.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше