• Бібліотека – твоє вікно у світ

        Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність.  У давнину бібліотеку називали “дім життя”, “притулок мудрості”, “аптека для душі”.
        У фондах центральної міської бібліотеки зберігаються книжкові раритети, видані ще 150 років тому назад. До послуг читачів 50-тисячний книжковий фонд: енциклопедії, довідники, підручники, твори класиків і сучасних авторів, безкоштовні Інтернет і WI–FI, система каталогів і картотек.
        Створені всі умови для отримання інформації, навчання, читання, спілкування і дозвілля жителів міста.
        Бібліотека проводить велику роботу по національно-патріотичному вихованню юнацтва і молоді, правовій освіті населення, популяризації української культури і літератури серед жителів міста.
        Кожен містянин  може знайти захоплення до душі, беручи участь в  роботі клубів за інтересами “Землянка”, “Фортуна”, “Вікторія”, “Водограй” та масових заходах, які проводить книгозбірня.

       


        З метою залучення нових читачів в переддень Всеукраїнського Дня бібліотек працівники книжкового храму в  парку відпочинку ім. Т.Г.Шевченка провели флеш-моб “Бібліотека – світ нових можливостей”. До акції долучилися студенти БНАУ, які на Дереві побажань залишили петицію, де закликали всіх білоцерківців стати читачами центральної міської бібліотеки.

   
  Людмила Чупак, завідувачка ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше