•       До Всеукраїнського дня бібліотек у філіалі №6 відбувся тиждень відкритих дверей під назвою “Скарбниця мудрості людської”. Читачі мали можливість познайомитися з новими книгами Мирослава Дочинця “Лис”, “Горянин”, Олега Чорногуза “Рабів на бал не запрошують” і “Веселий посібник для майбутніх ювілярів”, Галини Вдовиченко “Інші пів’яблука”.
        Вихованцям групи “Ягідка” ДНЗ №27 “Червона Шапочка” (вихователь Світлана Царенко) була запропонована бібліотечна мозаїка “Бібліотека – книжкова країна, з радістю читає тут кожна дитина”. Разом із бібліотекарями дітлахи здійснили подорож до Країни знань та розваг, зустрілися з героями казок у Країні Читайликів. Маленькі “пізнайки” та “чомусики” побували у світі див, цікавих фактів та пригод. Завітали  до Королівства книг, де на них чекала галерея різнобарвних дитячих видань.  Свою подорож дітлахи завершили на “Бібліотечному майданчику”, де мали можливість погратися, взяти участь у казковій вікторині та поспілкуватися з улюбленими героями.
        Читачі-вихованці групи “Пізнайко” ДНЗ №8 “Золотий півник” (вихователь Вікторія Царенко), взяли участь у книгомандрах “Книжковий сад плодами зустрічає”. У книгозбірні була оформлена виставка нових книг “Книжковий дощик”.
        Малята залюбки брали участь у бліц-турнірі “Впізнай героя за уривком твору”, блискавично відгадували загадки та читали вірші. Юні читайлики привітали працівників з наступаючим святом і подарували на згадку книгу, зроблену своїми руками.
        На літературні зустрічі “Письменники-краяни – дітям” завітали учні 3-Б класу БЗШ №23 (класовод Ольга Шаталова). Бібліотекарі познайомили їх з дитячими творами Таїни Братченко, Володимира Іванціва, Костянтина Климчука, Анатолія Гая. Учні приготували для працівників книгозбірні справжнє свято:  Королева книг Діана Марищенко разом із казковими героями продемонстрували сценку “Похід в бібліотеку”. Книжковий лікар нагадав присутнім як потрібно поводитися з книгами, щоб вони не хворіли, а Поштар Пєчкін прибув на свято із Величальною телеграмою-вітанням. Директор школи подарував бібліотеці книгу Євгена Чернецького “Браницькі”.   Бібліотекарі пригостили “пізнайчиків” ДНЗ і учнів школи традиційними пирогами з яблуками.
        А всіх своїх колег я хочу привітати із професійним святом і побажати:

  У праці вам ведеться хай завжди,
  Здоров`я, благ, хай серце молодіє!
  Зі святом Вас, з роси вам і води
  В цей день Любові, Віри та Надії!


  Надія Гаврилова, завідуюча бібліотекою-філіалом №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше