•       Розмаїття нових, яскраво оформлених книг різного формату, для малечі і дорослих захоплювало усіх, хто заходив до відділу комплектування подивитися на літературу, закуплену за бюджетні кошти. Завдяки сприянню міського голови В.П.Савчука, ми поповнили книжкові фонди бібліотек на 1553 примірники книг.
        Такі потрібні читачам книги допоможуть більш глибоко висвітлити події Майдану і АТО, дізнатися про життя воїнів-захисників, волонтерів. Сила високого духу захопить читачів із перших сторінок творів талановитих українських авторів: Б.Жолдака, Г.Вдовиченко, І.Роздобудько, М.Кідрука.
        Діти зачитуватимуться книгами-переможцями премії “Дитяча Книга року ВВС-2014”: О.Зубченка “Перемагаючи долю”, Д.Матіяш “День Сніговика “, М. і Т. Прохасько “Куди зникло море”, К. Штанко “Дракони вперед!“.
        Дуже важливо, що книгозбірні отримали літературу для підлітків. Адже книга може підтримати і у біді, і в радості. Перші почуття, дружба, людська гідність, пошук гармонії... Ці теми висвітлені у книгах О.Радушинської “Метелики в крижаних панцирах”, Д.Матіяш “Марта з вулиці святого Миколая”, О.Сайко “Новенька та інші історії”….
        Читаючи мудрі книги неповторних авторів, можливо, ми знайдемо відповідь на таке непросте питання Т. Белімової у книзі  “Трояндовий джем”: “З якої причини виникають душевна черствість, байдужість, скупість, якщо всі ми, незалежно від нації та раси, приходимо в цей світ однаково довершеними, відкритими й чистими?”.

  Тетяна Ніконенко, зав. відділом комплектування та обробки літератури.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше