• Королева Осінь на гостину просить

        Цьогоріч вересень радував нас лагідним сонечком і теплом. В один з таких пригожих днів, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, у  центральній книгозбірні відбулося свято врожаю. Учасники дійства, членкині жіночого клубу “Вікторія”,  разом  із бібліотекарями прикрасили зал осінніми квітами, овочами і фруктами  та зіграли міні-виставу за мотивами вірша “Гарбузова родина” Олени Пчілки на сучасний лад.
        Присутні були вражені грою самодіяльних акторів  і їх сценічними костюмами, виготовленими власноруч.  У ролі  Гарбуза, Дині, Огірка, Моркви, Картоплі, Цибулі виступили Валентина Величук, Ніна Скоробагатько, Марія Суботович, Тетяна Берегова, Ніна Момотюк, Неля Ярмола, Наталя Невесенко.  А королева Осінь – Тетяна Сенічева,   вся в золотому багрянці завітала на свято з привітаннями і власними віршами. 
        Осінні поезії українських авторів читали  бібліотекарі Людмила Чупак і Тетяна Качанова. Загадки, конкурси, пісні потішили жіночі душі, покращили настрій, додали бадьорості.
        З поетичними дарунками прийшла на гостину Марія Постоєва.
        Виставка-інсталяція “Дарунки осені” з представленими на ній книгами, ілюстраціями  і запашним короваєм, притягувала увагу і милувала око.

  Єфросинія Король.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше