• Книжкова терапія від Мирослава Дочинця

        Бібліотеці-філіалу №10 пощастило.  Адже, після зустрічі в центральній бібліотеці, лауреат Національної премії ім. Т.Г.Шевченка, один з найпопулярніших сучасних українських  письменників Мирослав Дочинець  завітав до нас, де на нього чекали  читачі, більшість з яких давно залюблені в творчість письменника і ті, для кого його книги стали відкриттям.
        Люди різного віку (учні БЗШ №5, вчителі, письменники, робітники, пенсіонери) вслухалися в кожне слово, сказане письменником, бачили в ньому посланця від Вічника… Запитання на різні теми, враження від прочитаних книг – йшла  розмова про  життя, про успіх, про Вічне… Приємним сюрпризом для шанованого гостя і всіх присутніх стали виступи наших юних читачів, учнів БЗШ №5 Анастасії Петровської (прочитання новели “Вербовий кошик”), дуету у складі Анастасії Патай  та Анастасії Петровської  (пісня “Татові слова”).  Вразила своїм талантом і Марія Гаркуша-Омельченко, яка прочитала свій власний вірш.
        На закінчення  всіх чекала автограф-сесія. З новими книгами та приємним враженням розходились читачі по домівках, щоб знову мандрувати сторінками книг, в яких Мирослав Дочинець “пише не історію людей, а пише історію душ”, а ще зі сподіваннями на нові зустрічі…
        Новенькі книги Мирослава Дочинця чекають на своїх читачів і у бібліотеці.

                                                  Ганна Нагорна, зав. філіалом №10.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше