• Кращий читач літа - 2015

        Щорічно наприкінці вересня у стінах центральної бібліотеки для дітей збираються діти з батьками та бібліотекарі для підведення підсумків конкурсу “Найкращий читач літа”. Ось і 23 вересня найкращі читайлики бібліотек міста зібралися, щоб розповісти про свої улюблені книги, дати поради тим, хто не любить читати, порадувати присутніх власними оповіданнями та віршами, і визначити найкращого з найкращих.
        Журі у складі головного бібліотекаря відділу методичної та бібліографічної роботи Олександри Заворотньої, головного методиста центральної бібліотеки для дітей Тамари Шпак, завідуючої відділом обслуговування центральної міської бібліотеки Тетяни Кириленко отримало тяжке завдання, визначити переможця. А це було, ой, як не легко! Усі учасники конкурсу завзято готувалися до виступів і показали неабиякі таланти. А літературно-бібліотечна вікторина виявила у маленьких конкурсантів чудову пам`ять, високу ерудованість та щиру любов до книги та читання.
      

         Переможницею цьогорічного конкурсу стала читачка бібліотеки № 6 п`ятикласниця Тамара Федоренко, яка візьме участь в урочистостях з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек і отримає приз від міського голови Василя Савчука. Проте, усі учасники отримали солодкі призи та книги. Бажаємо нашим читачам стати переможцями наступного року.

  Олександра Заворотня.  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше