• “IDEAльна осінь” Світлани Паламарчук та Тетяни Максимової

        22 вересня  у міській виставковій залі бібліотеки №8 відкрилася виставка-дует робіт вишивальниці  мальовничою гладдю Світлани Паламарчук, лауреата міської молодіжної премії ім. М.Вінграновського та  міської літературно-мистецької премій ім. І.С.Нечуя-Левицького та члена Національної спілки художників України  Тетяни Максимової – майстрині батику.
        Перші виставки  і перші глядачі пані Тетяни та пані Світлани були, свого часу, саме тут, у виставковій залі. Саме звідси вони вилетіли в світ творчості й стали на крило. Сьогодні,  як Світлана, так і Тетяна, відомі люди у Білій Церкві та далеко за її межами. Я б назвала їх родзинками у великій кількості шанованих та іменитих майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Це не просто майстрині – це творчі художники, які створюючи свої роботи, вкладають у них часточку душі, саме тому, картини живі, розповідають про своїх авторів, про їх характер, настрій та вподобання. На виставці представлено 76 неповторних робіт на полотні.

        Заслужений художник України Олександр Жарко та художник Анатолій Кирилюк привітали авторок із вдалою виставкою.
        Справжнім подарунком для присутніх став спів лауреата міжнародних премій, учениці  музичної школи №2 Олександри  Пімкіної (клас викладача Світлани Томашевської).
        Ласкаво запрошуємо відвідати виставкову залу і отримати неповторну насолоду від  побаченого. Виставка діятиме до 2 жовтня, з 10-00 до 18-00, окрім суботи, за адресою: Леваневського, 55. Телефон для довідок 7-33-17.

  Любов Михайлюк.                         
               Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше