• Хай буде мир у нашій рідній Україні!

        З нагоди Міжнародного дня миру працівники бібліотеки-філіалу №6 запропонували своїм читачам-учнями 1-Б класу БЗШ №23 (класовод Ірина Пащенко) взяти участь у заході “Хай буде мир у нашій рідній Україні”. Бібліотекар Людмила Романюк розповіла дітлахам, чому голуб є символом миру, як журавлик став птахом-символом у Японії.
        Першокласники із задоволенням взяли участь у поетичній хвилині “Хай голуби миру на землю зійдуть”. Вірші про мир читали Вікторія Грищенко, Вадим Черненко, Аміна Петрова, Володимир Зіза, Софія Мироненко. Діти звернулись до людей світу, закликаючи їх до миру, виконавши пісню “Хай радіють усі”. Усім сподобався майстер-клас по виготовленню голуба в техніці орігамі. Паперовий  птах “полетів” до домівки малят із побажаннями миру і злагоди кожній родині.
         Того ж дня наймолодші користувачі книгозбірні, вихованці групи “Пізнайко” ДНЗ №8 “Золотий півник” (вихователь Вікторія Царенко), провели флешмоб “Ми за мир”.
        З паперовими голубами та плакатом-прапором України діти мандрували від дошкільного закладу до бібліотеки, де прикріпили символічних голубів, що принесуть мир та спокій нашій Батьківщині до плаката-прапора.
        Усі читачі філії  21 вересня мали змогу долучитися до акції миру. Члени гуртка “Чарівний пензлик” разом із бібліотекарями виготовляли птахів миру,  розмальовували їх в синьо-жовті кольори, прикрашали петриківським розписом.
         Нехай ці голуби миру повернуть  додому батьків, синів, чоловіків та братів, щоб спокій запанував у душах та серцях українців.


  Н.Гаврилова, зав. бібліотекою-філіалом №6.



  Поділись з друзями:



Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!



Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше