• Книжковий Львів запрошує...

        З 9 по 13 вересня у Львові” в приміщенні Палацу мистецтв відбувся 22-й Міжнародний книжковий “Форум видавців.
        Девізом форуму став слоган “Культура VS Пропаганда”. До Львову завітали  українські видавці та письменники, гості з-за закордону, відомі діячі культури та політики.
        Не залишилася осторонь цієї найочікуванішої літературної події року і наша бібліотека. Впродовж трьох днів ми занурювалися в дивовижну атмосферу дійства, отримували насолоду від перегляду нових книг, дещо придбали для книгозбірні і, звичайно ж, поспілкувалися  з улюбленими письменниками: Мирославом Дочинцем, Андрієм Кокотюхою, Мариною Гримич, Максом Кідруком, Сергієм Жаданом, Іреною Карпою, Галиною Вдовиченко та Юрієм Винничуком.
        Форум надає позитивні емоції  та дарує надію, що коли така величезна кількість людей (близько 50 тисяч) зацікавлені в щасливій долі української книги, то все  у нас буде добре.
        Ще кілька слів про Львів... Я відвідала місто Лева вперше, хоча багато вже знала, чула, читала про це красиве, старовинне  місто. Мої враження перевершили самі найкращі сподівання.
        Львів – це феєрверк емоцій та неповторності. Львів – це свято для туристів та гостей міста, Львів – це історія боротьби, духовності та патріотизму, яка закарбована в назвах вулиць і, нарешті, Львів – це абсолютно європейське місто з надзвичайно культурними та привітними людьми, які пишаються та шанують свою історичну спадщину, прославляють своїх видатних мешканців, активно переймаються сьогоденням.

                                                Світлана Хмільова, завідуюча бібліотекою №8.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше