• Майстер-клас від Тамари Федоренко

          З нагоди Дня міста маленька майстриня Тамара Федоренко, читачка бібліотеки-філіалу №6, учениця БСШ № 12, разом із керівником зразкової студії “Азалія” Людмилою Красніцькою-Луцик провела майстер-клас з петриківського розпису для маленьких мешканців міста.
          Тамара ознайомила дітлахів з основними елементами розпису: зернятко, гребінець, ягідки, бігунок; навчила їх складати в живописні квіти  кетяги калини та листячко. Кожен учасник намалював своїми ручками теплу, сповнену любові картинку. А ще, бажаючі залюбки прикрашали свої щічки українською символікою, виконаною в техніці петриківки.
          Цікаво, що цього дня Тамара сама стала учасницею майстер-класу з маловідомої техніки ебру – мистецтва малювання фарбами на воді з подальшим перенесенням на папір або тканину. Це мистецтво вражає своєю унікальністю (адже однакових ебру зробити неможливо, зважаючи на особливості виготовлення – вода і фарби). Для виготовлення ебру неодмінно потрібно володіти терпінням, тому що процес цей трудомісткий, має кілька етапів і створюється за допомогою компонентів, які суттєво відрізняються за своєю суттю, але чудово доповнюють один одного. Сподіваємося, що найближчим часом Тамара зможе продемонструвати свої нові навички своїм одноліткам – членам гуртка “Чарівний пензлик”, які з новими силами, після літнього відпочинку, розпочали  роботу у бібліотеці-філії №6.

    Надія Гаврилова, завідуюча ф. №6.
    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше