• Усе моє – все зветься Україна

         Ось і ще одні веселі канікули пролетіли на крилах теплого і ласкавого літа. І знову вересень, і шкільний дзвоник кличе до праці дітлахів. В українців, як і в усіх християн, є добра традиція – новий день починати з молитви. Отож і сьогодні словами молитви розпочалася патріотична година “Свою Батьківщину любіть”, яку підготували та провели бібліотекарі філії №6 для читачів-учнів 4-А класу БЗШ №23 (класний керівник Наталія Гладка).
         “Благослови, Боже, наше навчання, щоб зросли ми добрими і мудрими – батькам на радість, Україні на користь, щоб у трудах щоденних збагачували і звеличували свій рід і народ!”. Так зверталися до Всевишнього дітлахи, розуміючи, що добрим навчанням, працьовитістю, розвиваючи свої здібності і таланти принесуть користь Батьківщині.
         Працівники книгозбірні ознайомили учнів з історичними  віхами  історії України, розповіли про державні та національні символи Батьківщини, звичаї та традиції українського народу. Зацікавила школярів легенда-казка про те, звідки пішла назва нашої країни – “Україна”. Увазі читачів були представлені книги про нашу державу, її багатовікову історію, історію її незалежності.
         В рамках заходу діти співали, декламували вірші про Батьківщину, охоче ділилися своїми спогадами про літні подорожі, завдяки яким вони познайомилися з багатьма цікавими історичними місцями. З захопленням описували четверокласники прекрасні краєвиди, якими так багата наша земля.
  Україна – наш спільний дім. Тож ми всі маємо дбати, щоб були в ній добробут і лад, мир і злагода, вічна краса.

  Марина Карімова, бібліотекар ф.№6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше