• День народження Івана Франка в центральній бібліотеці

         27 серпня бібліотечна спільнота нашого міста долучилися до заходів по вшануванню видатного українця, поета, публіциста, перекладача, вченого, видавця, громадського та політичного діяча Івана Яковича Франка.
        У День народження  Великого Каменяра до Центральної бібліотеки міської ЦБС завітали представники Білоцерківської “Молодої Просвіти” Костянтин Климчук та Тетяна Виговська. За ініціативи організації, білоцерківським бібліотекам було передано книги з творами видатного українця.
        Костянтин Климчук наголосив:  “Іван Франко залишається актуальним і сьогодні. Яскравий талант, який відстоював права українського народу не тільки в Австро-Угорській, але і в Російській імперії, він крізь століття закликає нас до боротьби з несправедливістю і великодержавним тоталітаризмом.
          Невипадково вірші Франка стали гімнами волі. Читаючи поезії “Каменярі”, “Не пора…”, наче отримуєш інструкцію з українства та заклик до боротьби й самопожертви, адже і після 24 років відродження Незалежності, боротьба за Україну лише розгортається. Саме Іван Франко заявляв: “Немає русинів, наддніпрянців, слобожанців – є українці, які житимуть у вільній країні!” І сьогодні ми підхоплюємо цей заклик й будуємо єдину країну, лупаючи скалу бюрократії, корупції і сепаратизму”.
         Бібліотекарі подякували молодим просвітянам за книги та запропонували спільно з “Молодою Просвітою” у жовтні провести конкурс читців творів Івана Франка.

  Олена Бульда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше