• Квітни, моя Україно!

         21 серпня у виставковій залі Білоцерківської міської ЦБС відбулося відкриття 22-ї, вже традиційної виставки декоративно-ужиткового мистецтва до Дня Незалежності України. У виставці взяли участь більш ніж  49 майстрів.
        Увазі відвідувачів були запропоновані вишиті бісером та стрічками ікони, картини, вишиванки. Вражали яскраві акварелі, петриківський розпис, скульптури з дерева, кераміка, бісероплетіння, береста. Вихованці Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну представили колекцію одягу “Калиновий світ”. Не тільки діти, а й дорослі з цікавістю розглядали авторських ляльок.
        Захід розпочався “Молитвою за Україну” у виконані хорового колективу Академії пенсіонерів “Вербиченько” (керівник О.Атаманенко).
        До присутніх звернувся головний спеціаліст відділу культури і туризму Олександр Жарко, який передав вітання з нагоди свята від міського голови Василя Савчука та його замісника Миколи Антонюка.
  Головний методист виставкової зали Любов Михайлюк підкреслила, що виставка – це подарунок мешканцям нашого міста до Дня Незалежності України.

           Цікаво, що у виставці разом із вже відомими майстрами взяли участь зовсім юні таланти. Мене особисто вразила робота п’ятикласниці Тамари Федоренко, виконана у стилі петриківського розпису. Приємно, що серед робіт, представлених у виставковій залі, є роботи бібліотекарів філії №2 Юлії Животівської та філії №9 Тетяни Сулейманової.
        Виставка працюватиме з 21 серпня по 15 вересня щодня, крім суботи з 10.00 до 18.00 за адресою: вул. Леваневського, 55.
        Завітайте, не пошкодуєте.

  Олена Бульда.


  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше