• День Незалежності

      День Незалежності України – горде національне свято, яке знаменує єдність, міцність волі і духу українського народу.
      У бібліотеці-філії №6 до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України відбулося свято “У наших серцях ти єдина, бо ми діти твої, Україно!” за участю читачів-вихованців групи “Пізнайко” та “Калинка” (вихователь Наталія Бурківська) ДНЗ №8 “Золотий півник”.
      До книгозбірні малеча гордо крокувала у національних костюмах, з блакитно-жовтими прапорцями у руках.
      Бібліотекар Людмила Романюк розповіла про національну символіку та народні символи України. Маленьких читачів зацікавила казка-легенда “Герб, прапор, гімн – держава”. Працівники книгозбірні оформили книжкову виставку “У серці кожної людини живе любов до України”, звернули увагу дітей на стенд “Україна єдина”, де відображені державні символи нашої країни.
      Дзвінко лунали у бібліотеці пісні малят про Батьківщину. Дітлахам дуже сподобалася поетична хвилинка “Україна – рідний край”, під час якої вони декламували вірші Дмитра Павличка, Миколи Сингаївського, Ганни Чубач. Серця дітей були переповненні почуттям патріотизму та гордості за нашу державу.
     Дошкільнята старанно готувалися до свята. Вони принесли патріотичні плакати виготовлені власноруч: малюнок прапора, виконаний в нетрадиційній техніці малювання – ватними паличками та прапор побажань, що складався з блакитно-жовтих долонь, на яких діти написали свої звернення до наших захисників – бійців 72-ї бригади, які беруть участь у антитерористичній операції. Працівники бібліотеки згодом передадуть ці подарунки воїнам в зону АТО через волонтерів.            
      Бібліотекарі пригостили своїх гостей запашним короваєм, як символом добробуту та привітали з головним святом нашої Держави – Днем Незалежності.
   Марина Карімова.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше