• Акція “Напиши солдату” відбулася у бібліотеці №6

         Існує проста істина: від добрих справ ми почуваємося щасливими. Тож добру справу не треба планувати, треба йти за велінням серця. Працівники бібліотеки-філіалу №6 спільно з колективом поштового відділення № 14 (завідуюча Л.В.Полив`яна) вирішили зробити свій внесок у добру справу і долучилися до Акції “Напиши солдату” – спільний проект благодійного фонду допомоги армії “Повернись живим” та “Укрпошти”.
        Незважаючи на літню спеку, в бібліотеці зібралося багато дітей різного віку: наймолодшій Оксанці Цаплюк – 8 років, найстаршій Марії Мартинюк – 16. Більшість з них вихованці зразкової студії декоративно-ужиткового мистецтва “Азалія” ЦТДЮ “Соняшник” (керівник Л.М.Красніцька-Луцик). Кожен присутній отримав листівку, де було зображено жіночі і дівочі руки, які плетуть браслет і вишивають оберіг. На зворотній стороні діти малювали національну символіку, голубів миру, писали записки-звернення до бійця: воювати з честю і повернутися живим до рідної хати.
        Учасники акції оформили 24 листівки, які працівники бібліотеки передали до поштового відділення, а звідти волонтери відправлять їх воїнам, що знаходяться в зоні АТО.
        “Повертайтесь живими додому
        Там чекає вас рідна родина.
        Ви герої, сміливі й відважні
        Гордість, слава і міць України!” – ці слова стали девізом заходу.

  Людмила Романюк, бібліотекар ф.6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше