• Прес-конференція у центральній бібліотеці

        12 серпня у читальній залі центральної бібліотеки відбулася прес-конференція, присвячена проведенню VІ Білоцерківського Параду Вишиванок.
        Захід був анонсований організаторами Параду: головою Білоцерківського осередку ВМГО “Молода Просвіта” Костянтином Климчуком, начальником управління освіти і науки БМР Юрієм Петриком та головою благодійного фонду “Час змін” Олександром Миколаєнко. У прес-конференції взяли участь представники місцевих ЗМІ та завідуючі книгозбірень Білоцерківської міської ЦБС.
       Учасники заходу дізналися, що VІ Білоцерківський Парад Вишиванок розпочнеться 23 серпня у День Державного Прапора України на Торговій площі о 10-30. У програмі параду виставка-ярмарок та майстер-класи майстрів декоративно-вжиткового мистецтва. Працюватимуть лучний тир та куточок зброї, присутні побачать кінну виїздку, музично-поетичну сцену, зможуть взяти участь у патріотичній фотосесії, вікторинах та конкурсах.        З двадцяти п`яти елементів, що символізують усі області України і АРК буде зібрано 110-метровий Прапор нашої держави.
  Переможці конкурсу на кращу вишиванку будуть нагороджені путівкою до Львова.
        Відбудеться хода вулицями міста з 110-метровим прапором України та покладання квітів до стендів з портретами Героїв Небесної сотні і війни за Незалежність нашої держави.
        Під час проведення Параду Вишиванок будуть збиратися благодійні кошти на підтримку Збройних сил України.

  Олена Бульда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше