• Для молодих та креативних

        12 серпня відзначається Міжнародний день молоді, заснований ООН у 1999 році за ініціативи Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді.
        Робота з молоддю є одним із пріоритетних напрямків роботи книгозбірень. У Міжнародний день молоді проводяться різноманітні заходи, акції, зустрічі.
        Бібліотека №8 запропонувала своїм читачам взяти участь у Бібліотечному бульварі “Для молодих та креативних”.
        Захід відбувся у парку поряд з бібліотекою. Молоді мами, юнаки та дівчата, дітвора, друзі і шанувальники книгозбірні мали змогу долучитися до дійства.
        Присутні насолоджувалися піснями у виконанні молодого співака Юрія Кравченка, студента 2-го курсу Київського музичного училища та декламуванням віршів Людмилою Данилевич, курсанткою Національного університету державної податкової служби. Автор віршів – Микола Мазуренко також брав участь у заході.
        Цікавим виявився виступ майстрів бойових мистецтв клубу “Триратна” (“Чорна пантера”). Привертала увагу виставка робіт членів клубу молодих мам “Я – Мама”.
        Малеча взяла участь у конкурсі дитячого малюнка на асфальті та вікторині.
        Родзинкою свята стало “Дерево бажань”. Усі бажаючі прив`язали різнобарвні стрічки на гілочки берези, загадуючи бажання та написали лист-побажання нащадкам.
        Бібліотекарі щедро частували гостей та перехожих духмяним квітковим чаєм та гарячим шоколадом.

  Зоя Чутковська.
     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше