• Дитячі книги – ювіляри 2015 року

        «Ми не запізнимося?»– запитала стривожена дев’ятирічна Софійка у бабусі, дивлячись, як ласкаве липневе сонечко наповнює кімнату теплом. – У бібліотеці нас сьогодні чекає ювілей». Так, у передостанній день липня бібліотека-філіал №10 чекала юних читачів на день книг-іменинниць «Дитячі книги – ювіляри 2015року».
        Ювілеї бувають різні – «круглі» і не дуже, та їх завжди чекають з нетерпінням. Це відноситься і до книг, адже це  нагода ще раз зустрітися зі своїми шанувальниками. Для маленьких книголюбів була підготовлена книжкова виставка «Ювілей святкують книги», біля якої був проведений огляд творів-ювілярів. Наймолодша ювілярка «Русалонька із 7-В, або прокляття роду Кулаківських» Марини Павленко святкує десятиріччя, а далі….

        День народження без розваг – це несерйозно, тим паче, коли всі відпочивають. Тому на маленьких книгознавців чекала вікторина «Як ви знаєте книги-ювіляри», яка переривалася ігровими конкурсами. Всі конкурси були підібрані так, щоб могли відобразити характер героїв книг-ювілярів. У Пеппі були незвичайні косички – отримайте конкурс «Заплести косу», Вінні Пух і Карлсон любили солодощі – вас чекає конкурс  «Шоколадка», барон Мюнхаузен надихнув  гравців на конкурс «Передай у пантомімі»...
        На майстер-класі Альони Сушкевич  наші читайлики виготовили квіти для вітального букета  книгам-іменинницям. З цікавими книгами, з хорошим настроєм розходились  книголюбчики по домівках, а бібліотекарі вже готуються до наступної зустрічі.

  Ганна Нагорна, зав. філіалом №10.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше