• У бібліотеках відзначають День рівноапостольного князя Володимира та Хрещення Київської Русі – України

          28 липня Україна має відразу два приводи для святкувань – Хрещення Київської Русі – України та День пам`яті хрестителя Русі князя Володимира Великого.
          До цієї визначної події бібліотеки міста підготували низку заходів. У центральній міській бібліотеці оформлена книжкова виставка “Творець Русі-України”, яка висвітлює життя та діяльність великого реформатора та хрестителя Русі. Книжкову презентацію “Великий князь Київський – Володимир” представила своїм юним читачам центральна бібліотека для дітей. Книгозбірня №10 запропонувала користувачам перегляд літератури “Володимир Великий в історичній пам`яті”. Інформаційне бюро “Князь Володимир та його місце в історії України” підготували бібліотекарі філіалу №6. Працівники книгозбірні №1 для дітей оформили відкритий перегляд літератури “28 липня – День пам`яті рівноапостольного князя Володимира та День хрещення Київської Русі – України” та провели історичний дайджест “Володимир Великий – “ясне сонечко України”.
          Бібліотека №3 презентувала у своєму блозі “Бібліопростори” анотований он-лайн перегляд літератури, яка є у фонді книгозбірні і присвячена постаті Київського князя Володимира Великого “Він заповів нам віру”. Бліц-інформацію “Історія хрещення Київської Русі-України – погляд крізь часи” розмістили у блозі “Бібліопалітра” працівники філіалу № 8.

    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше