• Творчість наших читачів

        У читальній залі бібліотеки-філії №6 відкрилася персональна виставка Тамари Федоренко, читачки книгозбірні, четвертокласниці БСШ №12, вихованки зразкової студії петриківського розпису "Азалія” ЦТДЮ "Соняшник” (керівник Людмила Красніцька-Луцик) – "Дотик пензля створює дива”.
        На виставці представлено 20 робіт юної художниці, виконані в різних техніках: петриківський розпис, живопис, декупаж, фітодизайн. Живописні композиції за мотивами творів Тараса Шевченка, народних казок, легенд та історій сучасного життя вражають відкритістю кольору, нестримною фантазією, щирим бажанням пізнання навколишнього світу.
        "Хист до малювання у Тамари проявився у досить ранньому віці. Змалечку годинами могла малювати олівцями портрети казкових принцес, що жили в її уяві. Вже у п`ятирічному віці почала відвідувати студію "Азалія”, – розповідає мама дівчинки Клавдія Василівна. Прикладом була старша сестричка Галина, яка вже займалася у студії. Першу конкурсну роботу Тамара малювала за допомогою долоньки і пальчиків і здобула призове місце.
        Не зважаючи на вік, дівчинка неодноразово брала участь у міських, обласних та регіональних конкурсах: "О, Писанко! Ти – символ України!” "Я хочу жити в якісному світі”, "Моя країна – Україна”. У шість років Тамара стала переможницею Всеукраїнської виставки-конкурсу "Я хочу жити в якісному світі” в номінації "Я пізнаю якісну продукцію” за роботу "Пийте діти молоко – будете здорові”, а в сім, у цій же номінації, за роботу "Про це й герої казки знають – сардельки МАРШАЛОК усіх задовольняють”. Як переможець конкурсів мала можливість представляти свої роботи за кордоном, у польських містах Тарнов, Ченжковіце, Скокі. Дівчинка не лише чудово малює, вона є активною читачкою бібліотеки, бере участь у різних масових заходах, які проводить філія, багато читає та планує взяти участь у міському конкурсі "Кращий читач літа 2015”.
       Із творчим досягненням – першою персональною виставкою, Тамару прийшли привітати азалівці Юлія Бозовчук та Катерина Лукіянец, учасниця гуртка "Чарівний пензлик” Юлія Бойко, наставниця Людмила Красніцька-Луцик, мама, друзі, читачі бібліотеки.
        Присутні були у захваті від робіт юної художниці, кожен відкрив у картинах щось особисте.
        Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку та поринути у чарівний світ дитячої творчості.

  Надія Гаврилова, завідуюча бібліотекою № 6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше