•       Літо – це перш за все канікули, відпочинок, пора  ігор і розваг. Закінчується другий тиждень роботи пришкільного табору денного перебування “Країна козачат”, який діє при БЗШ №5.  Не дивлячись на розмаїття цікавих заходів для дітей у школі, кожен день “козачата” відвідують бібліотеку-філіал №10, де на них чекають бібліотекарі з цікавою інформацією, вікторинами, іграми. “Казковий калейдоскоп”, година спорту “Майбутні олімпійці серед нас”, година дружби “Друг – це другий я” (до Міжнародного дня друзів), конкурсно-розважальна програма  “Традиції народів світу” запам`ятаються маленьким відвідувачам. 
          10 червня бібліотекарі завітали у табір. Жителі куренів “Калина” та “Водограй” гостинно зустрічали завідуючу філіалом №10 Ганну Нагорну та члена Національної спілки майстрів народної творчості художницю Наталю Жарко.
          Ознайомивши дітлахів з історією «петриківки», майстриня провела майстер-клас  з петриківського розпису. Протягом години, прислухаючись до порад художниці, маленькі рученята творили Диво. На наших очах червоні кетяги калини, як краплини крові на зеленому листі, розростались і перетворювались на рушник – рушник-оберіг для  козачат табору відпочинку, для всієї неньки-України. А ще цей рушничок став місточком дружби і підтримки всіх дітей Донбасу (в таборі відпочиває 10 дітей-переселенців). Без хвилювання не можна було дивитись, як утворюється  рукотворне диво довжиною 9 метрів, і не біда, що не все вийшло як у справжнього художника, але діти і їх почуття  справжні, тому Україна буде вільна, багата і щаслива. І наші діти зроблять її такою.

                                                Людмила Туткевич, пр. бібліотекар філіалу №10.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше