• ФОТОКРОС У БІЛІЙ ЦЕРКВІ

         У  п`ятницю, 5 червня, у Білій Церкві можна було побачити людей з фотоапаратами, які фотографували перехожих, пам`ятники, будівлі, пейзажі...  Це були учасники першого міського Фотокросу “Біла Церква таємнича”, організатором якого виступила бібліотека-філіал №10 Білоцерківської міської ЦБС.
        Побігати по міських вулицях з фотокамерою вирішили 18 найсміливіших фотографів-аматорів, об`єднаних  у 12 команд. Це – учні, студенти, дорослі, віком від 15 до 50 років.
        Учасники отримали 8 завдань  різної тематики, з яких потрібно було виконати 6 на власний вибір. Наприклад: “Серце" Білої Церкви”, “Посмішка по-білоцерківськи”, “Біла Церква рулить!...”, “Дочекалися літечка…”... Чим оригінальніше буде фото, тим більше шансів на перемогу. Головна умова –   “НІ” будь-якій фотообробці знімків. 
        Частина учасників вирушила на Замкову гору, інші попрямували до дендропарку “Олександрія”, де на них чекала приємна несподіванка – безкоштовний вхід, за що організатори Фотокросу вдячні адміністрації парку.
        Яскраві, креативні, натхненні… Такими побачили члени журі  (Олександр Жарко – заслужений художник України,  фотографи – Левон Манвелян, Альона  Хаджинова, Едуард Чаплигін) 96 фотографій, відібраних  кросерами для оцінювання. Після бурхливого обговорення були визначені призери змагань.        Кращою у номінації “Відповідність темі” стала Ірина Гуральник; у номінації “Технічна майстерність” перемогу отримав  Ростислав Маленков; не було рівних Віталію Шкляру у номінації “Композиція”; найкреативнішими визнано фото  Олега Куца у номінації “Оригінальність”.
        Найбільшу кількість балів за свої фотороботи отримав Юрій Оверченко, якого журі одностайно назвали переможцем Фотокросу.
        Для підведення підсумків кросери зібралися у неділю, 7 червня. Вони мали змогу побачити на виставці як свої роботи, так і знімки суперників.  У теплій, домашній обстановці, за чашечкою чаю відбулась розмова членів журі із фотографами. Завідуюча філіалом №10 Ганна Нагорна подякувала міському голові Василю Савчуку, депутату міської ради Андрію Королю  та інформаційним партнерам за розуміння і підтримку, та порадувала кросерів, що даний проект буде діяти і надалі.   Андрій Король та директор міської централізованої бібліотечної системи Раїса Григоренко звернулися до присутніх з привітальними словами та нагородили дипломами і призами переможців Фотокросу, а всім учасникам вручили подарунки.
        Ще довго не розходились по домівках наші фотолюбителі, бурхливо обговорюючи: “Якою ж буде тема наступного фотокросу?”  

  Олександра Заворотня.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше