• Свято дитинства у центральній бібліотеці для дітей

                                      Дитинство – це блакитне небо!
                                      Дитинство – це миру і щастя мить! 
                                      Дитинство – це гомін веселий усюди!
                                      І радість цю не спинить!
        1 червня у світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це не тільки свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі.
        29 травня, з нагоди цієї події, у центральній бібліотеці для дітей відбулося дитяче свято “На всій планеті діти в мирі й дружбі хочуть жити”.
  Книгозбірня перетворилася на майданчик відпочинку, творчості і розваг. У бібліотеці розгорнулося яскраве театралізоване дійство. На гостини до маленьких читайликів завітали літературні герої: Книжкова фея і Карлсон (бібліотекарі Лариса Олійник та Людмила Романович), які подарували дітям розважальну програму із різноманітними казковими конкурсами, літературними вікторинами, смішними завданнями для кмітливих і розумних, веселими піснями і запальними танцями.

        Дорослих, присутніх у читальній залі, вразила картина “Світ дитячих мрій і фантазій”, створена учасниками свята. Хлопчики та дівчатка намалювали літо, улюблених казкових героїв, своїх друзів і, звичайно, сонечко – символ добра і тепла. До творчості малюків спонукали роботи юної майстрині пензля – читачки ЦДБ, учениці 3-В класу БЗШ №4 Катрусі Діденко, представлені на виставці “Творчість наших читачів”.

  Світлана Шалагіна, зав. сектором ЦДБ.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше