• Веселими стежками літа

          Швидко промайнув навчальний рік. Ось і наближається довгоочікуване літо, а разом з ним і перше літнє свято – День захисту дітей! Напередодні у бібліотеці-філії №4 відбулося свято-конкурс “Веселими стежками літа”, учасниками якого стали читачі – третьокласники БСШ №13.
          “Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріте!” – такою була цитата до книжкової виставки під назвою “Веселими стежками літа”, з якою ознайомила учасників заходу бібліотекар Ірина Тупчій, переконуючи маленьких читайликів, що відпочинок з книгою цікавий, захопливий та корисний. Дітей зацікавили підбірки книг та дитячих журналів. Учасники взяли участь у літературній вікторині, розгадували загадки, доповнювали прислів`я про літо та книгу, запропоновані бібліотекарем Оленою Буяненко. Дві дитячі команди “Літо” та “Книга” стали учасниками веселих ігор та змагань “Водний боулінг”, “Лисиця Аліса та Кіт Базиліо”, “Пов`яжу я шовкову хустинку”.
          Сподіваємося, що хоча літом під час канікул  хочеться забути про все, окрім відпочинку, юні шанувальники книги якнайчастіше відвідуватимуть бібліотеку і з користю використають літні місяці для читання.

    Світлана Линник, зав. філіалом №4.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше