• Читання для задоволення

        Днями в центральній міській бібліотеці пройшла презентація нової збірки віршів Олени Мартузаєвої “Рука судьбы”, у яку ввійшло 113 віршів про любов і дружбу, людські взаємовідносини, святе і грішне, сенс життя.
        Ведуча заходу завідуюча бібліотекою Людмила Чупак привітала авторку з новим творчим доробком і відмітила, що в кожен свій вірш вона вклала глибокий філософський зміст, оптимізм і легкий гумор. Вірші пронизані тремтливою ніжністю і печаллю, ранимістю і бравадою, співпереживаннями, роздумами про вічність, місію людини на землі, читаючи їх, отримуєш естетичну насолоду і задоволення.
        Працівники бібліотеки Маргарита Зубкова, Любов Вилегжаніна, Ольга Соломаніна, Людмила Маркеєва, Наталія Біляєва прочитали вірші пані Олени і поділилися своїми враженнями від збірки.
   

        Галина Шкрібляк, подруга Олени Мартузаєвої по жіночому клубу, високо оцінила її поетичний дар та побажала нових гарних збірок і щедрих спонсорів. До речі, книга видана за сприяння депутатів міської ради Вадима Маршалка і Вадима Кушніра. Усі присутні на презентації члени клубу “Водограй” отримали від них у подарунок збірку “Рука судьбы”.
               

                                         Єфросинія Король, читачка центральної бібліотеки.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше