• Маєстат слова Миколи Вінграновського

        Микола Вінграновський… Людина, яка з перших хвилин спілкування зачаровувала і вже не відпускала від себе ні на мить. І хоча з дня відходу його в інші засвіти пройшло більше 10 років, для всіх, хто був з ним знайомий, Микола Степанович перебуває серед нас у спогадах, творах…
  Шанувальники таємничої, чародійної творчості велета поезії зібралися у бібліотеці-філіалі №10 на міськрайонний конкурс виконавців творів незабутнього поета “Маєстат слова”, котрий цьогоріч був проведений 10-й раз.
        Конкурсантів привітали директор Білоцерківської міської бібліотечної системи Раїса Григоренко, заслужений працівник культури України, товариш Миколи Вінграновського, голова журі Анатолій Кульчицький та завідуюча бібліотекою-філіалом №10 Ганна Нагорна.


       47 учасників з міста та району – 47 бачень і відчуттів поетичного слова геніального письменника. Журі конкурсу, до складу якого входили Почесний професор БНАУ Борис Кашкін та актриса Київського обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського Анжеліка Кисліцина, нелегко було визначитися з призерами у трьох вікових категоріях – такі в нас талановиті діти! І ось хвилююча мить оголошення результатів:
  У молодшій віковій категорії (дошкільники та учні 1-4 класів) призерами стали:
  І місце – Аліна Королевич (гімназія №1)
  ІІ місце – Артем Мариноха (БЗШ №15)
  ІІІ місце – Нікіта Болобан (с. Фурси)
        Серед 23 конкурсантів середньої вікової категорії (учні 5-8 класів) найкращою була Ангеліна Руденко (с. Шкарівка), яка посіла І місце. Друге розділили Анастасія Лавровська (ЦТДЮ “Соняшник”) та Катерина Кшевінська (гімназія №1). Третьою стала Анастасія Опря (БСШ №12).
       Старшокласники та студенти (13 учасників) порадували присутніх неординарним виконанням творів Миколи Вінграновського, і назвати кращих було найтяжче. Та конкурс є конкурс, тому І-місце виборола Діана Ляшенко (БЗШ №15), срібло у Альони Слюсаренко (гімназія №1) та Олександра Вітюка, студента БДНЗ ПТУ ім. П.Поповича. ІІІ місце журі присудило Надії Федорченко (БЗШ №5).
        Тендітна красуня, восьмикласниця гімназії №1 Анастасія Василюк вразила усіх майстерністю виконання творів Миколи Вінграновського, тому саме її одноголосно було визнано переможницею конкурсу “Маєстат слова”.
       Переможець та призери були нагороджені дипломами та призами, а усі учасники отримали подарунки від Благодійного фонду Костянтина Єфименка та депутата міської ради Олександра Ореховського.
        Конкурс завершився, окремі конкурсанти 30 травня візьмуть участь у Всеукраїнському літературно-мистецькому святі “З обійнятих тобою днів”, де знову на них чекає Слово, Слово Поета…

  А. Сушкевич, бібліотекар І кат. бібліотеки-філіалу №10.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше