• Пленерна виставка художників Київщини

        16 травня 2015 року відбувся обласний пленер художників Київщини “Нащадки пам’ять бережуть”.
        43 учасники з Борової Фастівського району, Броварів, Яготина, Березані, Обухова, Українки, Сквири та Білої Церкви створювали роботи на природі, у нашому чудовому парку “Олександрія”.
        Пленер – особливий прояв художньої творчості, який вимагає максимальної зосередженості, уваги, стислості, і в той же час щирого здивування обраним пейзажем, експресії. Скільки гарних етюдів можна зробити, сидячи лише перед одним деревом чи трояндовим кущем. Уявіть собі – ранок, день, вечір – це вже 3 роботи, а якщо додати стан погоди – сонце, хмарна погода, туман або дощ, + пори року – виходить нескінченна кількість.
   Цього разу умови пленеру були трохи схожі на майстерну гру в шахи, коли потрібно зробити партію в декілька ходів. В учасників було 4 години. Але етюд – це шліфовка техніки і фіксація думки, не обов`язково закінчена робота.
        На виставці, що відкрилася 20 травня у виставковій залі бібліотеки №8, представлено 4-х годинний доробок – результат пленеру. На відкритті виставки з привітальним словом до митців та глядачів звернулися представники Київського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи директор Тіна Василівна Гресько, спеціаліст центру Ніна Пилипівна Михайлишин, начальник відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради Петро Іванович Красножон, головний спеціаліст відділу Олександр Анатолійович Жарко, голова обласної організації Національної спілки художників України Олександр Федорович Дмитренко.
        Усім учасникам пленеру були вручені подяки.
        Отже, наш чудовий парк “Олександрію” малювати, не перемалювати. І Білу Церкву малювати, не перемалювати. А скільки фантастичних місць на Київщині! Тобто, не обов’язково шукати екзотичні острови, як Гоген. Достатньо роззирнутись навколо!

  Олександр Жарко, гол. спеціаліст відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради.

  * * *

  Нащадки пам’ять бережуть 


        40 картин виставки пленерних робіт “Нащадки пам’ять бережуть” доповнили діючу виставку “Пам’яті вірні” у виставковій залі бібліотеки №8 за адресою вул. Леваневського,55 і створили свято гармонії і краси.
        Тісна співпраця Київського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, Білоцерківського міського відділу культури та туризму, депутатів міської ради Людмили Дригало та Сергія Істоміна дала можливість провести для художників області пленер у Білій Церкві. За участь у виставці учасники були відзначені подяками від організаторів дійства, а шанувальники живопису нашого міста протягом семи днів, із 20 до 27 травня, мають можливість отримати насолоду від робіт майстрів пензля.
  Любов Михайлюк, гол. методист бібліотеки №8.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше