• День книги та читача

        20 травня у читальній залі бібліотеки-філіалу №9 відбувся Бенефіс читачки Хворостяної Дарини – учениці 5-А класу СПМШ №16. На свято завітали однокласники, класний керівник Ніна Анатолівна Богославець, друзі та рідні Даші. Вперше до бібліотеки дівчинку привела її бабуся Марія Миколаївна і з того часу книга стала для неї добрим другом та порадником.
        Бібліотекар абонементу Ірина Люшинська підготувала книжкову виставку “Книги з формуляру”, де були представлені улюблені книги Даринки. Ця дівчинка не тільки багато читає та є активною учасницею життя бібліотеки, а й має прекрасні вокальні дані. Ніжний дитячий голос зачарував усіх присутніх на святі під час виконанні пісні “Русалочка”. Не менш талановитий і братик Дарини – Мирослав, який проілюстрував багато книг, прочитаних разом із сестрою. На виставці малюнків діти мали змогу побачити його роботи.
        Бібліотекар Світлана Могорит провела вікторину “З якого твору ці герої”, під час якої діти продемонстрували свої знання української та світової літератури.
        Свято пройшло весело та цікаво. Відразу після його закінчення маленькі читайлики буквально атакували відділ абонементу, щоб записатися до бібліотеки і, маємо надію, стануть наступними кращими читачами року.

  Світлана Могорит.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше