• Бібліотекарі міста – воїнам АТО

        Війна  на Сході України, як всяка біда, згуртувала українців, зробила їх добрішими,  щирішими, милосерднішими. 
        Люди допомагають бійцям АТО хто чим може – грішми, продуктами, одягом. Не стоять осторонь і бібліотекарі.  На зібрані кошти працівниками міської централізованої бібліотечної системи було придбано 28 футболок і 30 пар шкарпеток, які  в черговий раз, 15 травня,  були передані волонтеру Костянтину Климчуку  для воїнів 72-ої бригади.
        Майже рік у центральній бібліотеці працює пункт прийому допомоги нашим героям. За цей час було зібрано більше шести тисяч гривень,  майже сотню  ящиків продуктів, тюки теплого одягу і взуття, безліч дитячих малюнків і листів. Все це  Костянтин Климчук  разом з іншими волонтерами  доставили на блокпости  під Маріуполем, Волновахою, Дебальцевим, Іловайськом…        Ми щиро дякуємо усім небайдужим, щирим душею і серцем людям, які   своєю  посильною допомогою наближають перемогу українського народу над сепаратистами і російськими найманцям.
        Зараз там, на фронті, нашим захисникам вкрай потрібні футболки кольору хакі,  літні шкарпетки, м`ясні  і рибні консерви, овочі, вологі серветки, солодощі, сигарети. Все це Ви можете принести до центральної бібліотеки за адресою вул.: Торгова площа, 4/27.

   
  Людмила Чупак, завідуюча центральною міською бібліотекою.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше