• ПОЛОЖЕННЯ ПРО ФОТОКРОС «БІЛА ЦЕРКВА ТАЄМНИЧА...»

1. Загальна інформація
    Фотокрос – це творче змагання людей, які володіють технікою фотографування, в умовах часових і тематичних обмежень

1.1    Організатором фотокросу є бібліотека-філіал № 10 Білоцерківської міської централізованої бібліотечної системи.
    1.2    Фотокрос проводиться при підтримці міського голови Савчука Василя Петровича, депутата міської ради Короля Андрія Петровича.
    1.3    Партнери:  газети «Копейка» та «Юр`ївська земля», сайт новин «БЦ News», БЦМО ВМГО "Молода Просвіта".
    1.4    Мета:
    -    організація активного інтелектуального відпочинку білоцерківців;
    -    розвиток творчих здібностей учасників;
    -    популяризація мистецтва фотографії;
    -    виховання патріотизму та активної життєвої позиції у молоді.
    1.5    Терміни, що використовуються:
    Фотокрос – творче змагання фотографів, як професіоналів так і любителів, в рамках часових і тематичних обмежень.
    Крос (завдання) -  це об`єкт для фотографування (ситуація, почуття, річ, будь-який об`єкт матеріальної чи нематеріальної природи)
    Крос-лист – паспорт команди, який  включає список завдань для команди, місце фінішу, відмітки суддів, іншу інформацію
    Кросер -  учасник змагання, який отримав крос-лист
    1.6    Організатори залишають за собою право використовувати отримані в ході змагань фотографії для організації виставок, публікувати їх в засобах масової інформації, на сайті бібліотек міста, для реклами і розвитку фотокросу в Білій Церкві.
    Такі ж права мають і автори фотографій.

ІІ. Терміни і час проведення  фотокросу

Фотокрос проводиться 22 травня 2015 року з 13-00 до 16-00 год.
    Підведення підсумків 24 травня.

ІІІ. Участь у Фотокросі
    3.1  До участі у змаганнях допускаються  команди, склад яких не більше 4 осіб, а також індивідуальні учасники, незалежно від віку та статі. Тут і далі під «командою» маються на увазі як індивідуальні так і групові учасники.
    3.2  Участь у конкурсі можлива з будь-якими моделями цифрових фотоапаратів. Використання вмонтованих фотоапаратів (телефон, ПК і т.д.) не допускається.

3.3    Спосіб пересування команд по місту організаторами не регламентується.
    3.4    Заявки на участь в змаганнях приймаються  на електронну адресу fotocrossbc@bigmir.net на сторінці «ФОТОКРОС у Білій Церкві» у соціальній мережі ВКонтакте ( http://vk.com/club93950868 ) і безпосередньо перед стартом, згідно Програми змагань.
    3.5    Організатори змагань залишають за собою право не допустити учасника до конкурсу без пояснення причин.
    3.6     Участь у змаганнях автоматично припускає згоду з Правилами Фотокросу, викладеними в даному Положенні і Програмі конкурсу.

ІV. Фінансування
     4.1  Фотокрос – не комерційний проект.
     4.2  Фінансування змагань (виготовлення фотографій, Програм, крос-листів...) здійснюється за рахунок добровільних та інших внесків.
    4.3  Виконання кросів не вимагають обов`язкових грошових витрат. Але організатори не обмежують учасників в матеріальних витратах під час проведення Фотокросу.

V. Опис і правила змагань
    5.1  Команди приходять на місце старту у визначений час.
    5.2  На старт допускаються команди з чистими картами пам`яті фотоапарата.
    5.3  Усім командам одночасно видається Програма Фотокросу. Відповідальність за отримання несе капітан команди (учасник). В Програмі вказані завдання і теми. За визначений час команди повинні зробити знімки на кожне завдання.
    5.4  Порядок виконання  завдань довільний. Учасникам буде запропоновано 8 завдань, з яких команда повинна виконати 6.
    5.5  Кількість зроблених фотографій не обмежується. Кількість фотографій, відібраних на конкурс, повинна дорівнювати кількості завдань в крос-листі.
    5.6  Команда або учасник повинні виконати умови, вказані в крос-листі та прийти до фінішу, вклавшись у відведений час. Фотографії команд, які прийшли після вказаного контрольного часу, не приймаються.
    5.7  Дозволяється використовувати командою або учасником лише одного фотоапарату та однієї карти пам`яті. Використання інших фотоматеріалів, а також декількох фотоапаратів призводить  до дискваліфікації команди.
    5.8  На фініші команди переносять на комп`ютер організаторів виконані фотографії  в електронному вигляді ( з собою потрібно мати кабель для копіювання фотографій). Папка команди та фото мають бути підписані (Назва команди_назва кросу).
    5.9  Кадри виконаних кросів для конкурсу відбирає команда. Журі дає оцінку виконаній роботі за наступними критеріями: оригінальність і відповідність завданню, майстерність виконання, а також швидкість виконання завдань.

VІ. Безпека
    6.1    Учасники змагання несуть особисту відповідальність за свою безпеку під час фотокросу.
    6.2     Організатори не несуть відповідальності за дії учасників під час змагання.
    6.3     Дотримання правил дорожнього руху та кримінального кодексу є обов`язковим для усіх учасників, незалежно від засобів пересування.

VІІ. Контакти:
     Бібліотека-філіал №10 – вул. Крижанівського, 8 – Нагорна Ганна Григорівна, 34-71-39,  066-572-06-02
    Офіційний інформаційний ресурс Фотокросу – група у соціальній мережі ВКонтакте «ФОТОКРОС у Білій Церкві» ( http://vk.com/club93950868 )