• Олімпійська слава Білої Церкви

        Біла Церква є містом великого спорту.
        В нашому місті народилися і зробили перші кроки до майбутніх рекордів 5 олімпійських чемпіонів, які завоювали 9 золотих олімпійських медалей: триразовий чемпіон з вільної боротьби Олександр Медвідь, волейболіст Євген Лапинський,  фігурист Артур Дмитрієв, легкоатлет Ігор Лященко, волейболістка – параолімпійка  Олександра Орешнікова. 
        Учасниками Олімпійських ігор у різні роки були Анжела Балахонова,  Дмитро Барановський,  Сергій Будза,  Ольга Мукомол,  Катерина Григоренко,  Денис  Сизоненко,  Вікторія Зубченко,  Олена Дмитраш, Віталій Ошаров,  Руслан Підгорний,  Володимир Дюдя,  Світлана Чернявська,  Іван Главан,  Назар Коваленко. 
        Про олімпійців, спортсменів-рекордсменів України, Європи і світу, які прославили Білу  Церкву,  можна дізнатися з відеофільму краєзнавця Анатолія Скепка  “Біла Церква – кузня олімпійських медалей“, презентація якого відбулася 14 травня у центральній міській бібліотеці.  
      
                Після перегляду,  спортивна еліта міста, яка взяла участь у заході, обговорила досягнення білоцерківців у галузі фізкультури і спорту за останні 70 років,  порадила автору в наступних роботах більш детальніше зупинитися на роботі дитячих спортивних шкіл.
        Присутні  ознайомилися з книгами та періодичними виданнями, представленими на книжковій виставці “Біла Церква олімпійська”  та долучилися до акції “Допоможи солдату”. Зібрані кошти були використані на придбання  чаю, кави,  печива, які  через волонтера Костянтина Климчука будуть передані воїнам АТО.

      Людмила Чупак, завідуюча центральною бібліотекою.
     
       Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше