• Світ родини, побачений крізь творчість

                                                                      Сім`я - це джерело, водами якого
                                                                      живиться повноводна річка нашої держави
                                                                                                                     В.Сухомлинський

        15 травня до Міжнародного дня сім`ї у читальній залі бібліотеки-філії №3 для користувачів-дітей представлена виставка паперових саморобок за мотивами комп`ютерної гри “П`ять ночей з Фредді” нашого читача, учня 5-В класу БЗШ №15 Куценка Богдана.
        Разом зі своїми однокласниками Євгеном Говорком, Максимом Задоненком хлопчик захопився цією комп`ютерною грою настільки, що захотів самостійно складати паперові фігурки героїв. З першого разу це не вдалося. Спробував вдруге, втретє. Так з`явилися перші саморобки. Зараз їх в колекції школяра двадцять вісім.
        У цій справі Богдану допомагали мама Лариса Володимирівна і тато Василь Андрійович, які відшукували і роздруковували макети фігурок. Вони завжди підтримують захоплення своєї дитини. Хлопчик бере активну участь у шкільному житті, грає в шахи, футбол, метає стріли з лука, добре навчається, багато читає, любить створювати паперові дива власними руками.
        Як у краплині води відбивається сонце, так і в дітях відбивається організація життя родини – працьовитість, духовне багатство і моральна чистота. Бо дитина – дзеркало життя своїх батьків.

  Ксенія Гнуда, зав. філією №3.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше