• Серце мами завжди з нами

        У другу неділю травня ми відзначаємо світле родинне свято – День Матері. 14 травня у центральній бібліотеці для дітей відбулася година пошани “Серце мами завжди з нами” за участю четверокласників БЗШ №11 та їхніх матерів.
        Зворушливою презентацією “Притча про маму” захід відкрила класовод 4-В класу Галина Ксенофонтова.
        Ведуча – бібліотекар Людмила Романович, розповіла присутнім про історію й традиції святкування Дня Матері в Україні та презентувала тематичну виставку, на якій зібрані твори українських письменників, присвячені матерям.        А потім господарями свята стали діти. Читачі ЦДБ звернулися зі словами вдячності до найдорожчих людей – своїх мам та бабусь за подароване життя, за щоденні молитви, за турботу, що не знає меж. Маленькі артисти до сліз розчулили запрошених гостей щирим виконанням літературно-музичної композиції “В світі все починається з мами”. До свята вони намалювали листівки з привітаннями “Моя люба матуся”.
        У читальній залі лунали найщиріші побажання й найтепліші слова, пісні та вірші. Родзинкою свята став вальс у виконанні мам і синів. Всі присутні стоячи аплодували танцюристам.
        Веселий сміх, усмішки супроводжували конкурсно-розважальну програму “Як ми готувались до свята?”.

  Тамара Шпак, методист ЦДБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше