• Коріння роду треба добре знати, дітей навчати, поки ті малі

          У травні, коли розцвітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас два родинних свята – День Матері та День сім`ї.
          У бібліотеці-філіалі №6 з нагоди цих свят проведено годину творчості “Будуємо родинне дерево” з вихованцями групи “Пізнайко” ДНЗ №8 “Золотий півник” (вихователі Вікторія Царенко та Наталія Бурківська). Бібліотекар Людмила Романюк ознайомила дітлахів з історією та традиціями святкування Дня Матері і Дня сім`ї в Україні, прочитала дітлахам казку “Чия матуся найдорожча”. Усі разом мандрували поетичними стежками “Рід. Родина. Сім`я”, читаючи вірші про рідних їм людей, здійснили подорож до країни “Сімейного затишку”, розповідаючи про свої сім`ї, родинні звичаї і традиції.
          А потім завітали до творчої майстерні під назвою “Наче вулик наша група, вся гуде, як рій. І здається, що довкола розцвітають квіти мрій”, щоб власноруч “виростити” родинне дерево групи “Пізнайко”. Маленькі читачі з радістю демонстрували свої знання і уміння. За певну мить “виросло” і “розквітло” чудове дерево. Малята, задоволені своїм творчим доробком, залишили його на згадку у бібліотеці, адже у травні вони попрощаються з дитячим садочком і з вересня місяця будуть відвідувати бібліотеку вже як першокласники.

    Надія Гаврилова, завідуюча філією №6.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше