• “Наша хата не скраю...”, або кілька слів про благодійність

        Благодійність у нашому місті з кожним днем все більше набирає обертів і цей процес не зупинити. Жертвують на добрі справи усі: від школяра до пенсіонера. У критичних умовах ці якості проявляються якнайкраще.
        Не стоїть осторонь добрих справ і бібліотека №8, яка стала одним із осередків допомоги воїнам АТО та переселенцям. Протягом зими та до нині працівники книгозбірні співпрацювали з Іриною Кісільовою (представником Білоцерківської волонтерської групи), займалися збором теплих речей, предметів гігієни, продуктів харчування для наших захисників, воїнів 72-ї механізованої бригади. Неодноразово передавали зібрані речі військовим батальйону “Азов”, де служить син нашої активної читачки – Людмили Єгорової.
        10 травня у Білу Церкву з благодійним концертом завітав запальний гурт “Лісапетний батальйон” на чолі з Наталією Фаліон, який виступив на стадіоні “Трудові резерви”. Організатором заходу була Людмила Яценко, голова спілки дрібних підприємців міста. Бібліотекарі долучилися до програми заходу спільно з членами клубу “Золота осінь” Академії пенсіонерів та взяли участь у конкурсі на “Кращі вареники”. Смачними варениками частували гостей та учасників дійства. Академістка Марія Сударенкова читала свої вірші.
        Почесним гостем свята був Юрій Кармазін, заслужений юрист України, депутат Верховної Ради чотирьох скликань. Він привітав усіх жінок з Днем матері та подарував для читачів бібліотеки свою книгу “Конституція, яку ми захищаємо”. Наталія Фаліон побажала нашому славному місту процвітання та благополуччя.

  Світлана Хмільова, завідуюча бібліотекою №8.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше