• 70 років вдячної пам`яті

         70 років відділяють світ від тих днів, коли відлунали останні залпи найбільшої в історії людства війни.
        Віддаючи шану загиблим та вшановуючи ветеранів та учасників Другої світової війни, 8 травня у бібліотеці-філіалі №4 проведено День інформації на тему: “70 років вдячної пам`яті”, під час якого відбулися різноманітні заходи, присвячені черговій річниці Перемоги над нацизмом.
        До цих скорботних подій було оформлено художньо-ілюстративну виставку “Тих днів у пам`яті не стерти і сьогодні”, яка представляє ілюстрації та малюнки, що відображають події далекого минулого.
        Увазі користувачів запропонована книжкова виставка “70 років вдячної пам`яті” та викладка літератури про війну “Цей святковий місяць травень”, що  дають можливість переосмислити події Другої світової війни, зазирнути в минуле.
        Бібліотекар Ірина Тупчій виступила з історичною довідкою “Друга світова війна як національна трагедія” та ознайомила читачів із новою традицією святкування 8 та 9 травня, які оголошені днями пам`яті та примирення тепер і в Україні. Читачам-семикласникам БСШ №13 бібліотекар Світлана Линник презентувала відео-урок з обговоренням “Мак, як символ пам`яті”.
        Заходи, що відбулися цього дня у бібліотеці, дали змогу доторкнутися до трагічних та складних сторінок історії українського народу, ще раз згадати про тих, хто боровся з нацизмом, вклонитися всім, хто завойовував перемогу та відстоює свободу країни сьогодні.

  Олена Буяненко, бібліотекар філії №4.


  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше