• Хоробрі серця в бібліотеці

        Напередодні 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі в центральній міській бібліотеці відбулася зустріч учнів 4-В класу БСШ №1 з захисником Вітчизни старшим солдатом зенітно-ракетного полку Романом Жовтяком, який майже рік воював у зоні АТО.
        Солдат-контрактник розповів, що військову службу починав у Криму. На його очах  відбулася анексія півострова,  хлопець був вражений нахабством і зухвалістю російських “зеленых человечков”. Після всього побаченого, як істинний патріот України, Роман вирішив захищати територіальну цілісність нашої держави на Сході.
        Спочатку полк Романа стояв у  лісі під Волновахою, де разом з бойовими побратимами він рив окопи, відбивав атаки ворога. Потім захищав підступи до Донецького аеропорту. Усі страхіття війни бачив не по телевізору, а наяву. Вижити допомогла віра в Україну, в незламність нашого народу і любов до малювання. У вільні хвилини брав у руки товстий зошит і відводив душу: бойові машини, навколишні пейзажі, портрети друзів, кіборгів вправними рухами   лягали на аркуші.
        Цей зошит з малюнками Роман показав учням. Скандуючи “герой, герой, герой”, діти, спочатку хлопчики, а потім – дівчатка, щільним кільцем обступили солдата, розглядаючи малюнки.
        На зустріч боєць прийшов зі своєю дружиною Оленою і волонтером Костянтином Климчуком,  які розповіли,  як  на фронті солдати радіють дитячим листам і малюнкам, це для них дорога вісточка з дому.
        Діти  виконали для героя, його дружини і волонтера пісню “Смуглянка” та показали  сенкани  про мир (п`ятирядковий вірш без рими і розміру),  які вони склали  на уроці разом з учителькою Майєю Миколаївною Фофановою і передали подарунки  бійцям АТО.
        З цікавістю школярі розглядали і книги, представлені на книжковій виставці “Хоробрі серця”.

           Людмила Чупак,  завідуюча центральною бібліотекою.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше