• У слові й пісні ожива безсмертна слава Перемоги

        В історії є події, які залишають глибокий відбиток у людській пам`яті. До таких подій, безумовно, слід віднести Другу світову війну. Під гаслом “Пам`ятаємо. Перемагаємо” бібліотекарі центральної бібліотеки для дітей долучилися до проведення Дня пам`яті та примирення і відзначення 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі.
        Цій події була присвячена літературно-музична година “У слові й пісні ожива безсмертна слава Перемоги”, проведена 7 травня 2015 року для читачів-учнів БЗШ №4.
        Головний бібліотекар Антоніна Даценко розповіла про героїзм українських воїнів, які є прикладом стійкості, мужності та любові до своєї Вітчизни. Діти дізналися про внесок України в перемогу над нацизмом та виникнення червоного маку – символу, яким ще від Першої світової війни вшановували жертв, які загинули і зараз продовжують вшановувати жертв обох світових воєн. Антоніна Борисівна наголосила, що Свято Перемоги – особливе свято – величне, вистраждане…
        Читачі переглянули документальні кадри хроніки війни, прослухали пісні воєнної тематики, що підтримували наших солдат і під час боїв, і під час відпочинку.
        Члени читацької агенції реклами ЦДБ провели літературну акцію “Читаймо книги про війну – це подарунок наш на свято Перемоги”. “Чародії”: Катя Лугова, Ангеліна Кузьомко, Юлія Горошко, Олег Ковтун, Дарина Яценко порадили своїм друзям-одноліткам книги про юних героїв.
        Завідуюча сектором ЦДБ Світлана Шалагіна презентувала книжкову виставку “Пам`ять героїв священна”.
        Присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять загиблих.

  Тамара Шпак, методист ЦДБ.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше