• Мистецьке свято із сльозами на очах

        Цього року ми відзначаємо 70-ту річницю Перемоги над нацизмом у Європі – одним із найстрашніших ворогів людства.
        День Перемоги – це найвища винагорода усім, хто пройшов жерло війни та лишився живим, тим, хто віддав своє життя за свободу від фашистської чуми.
        Мистецький вернісаж “Пам`яті вірні”, який відкрився 6 травня у виставковій залі бібліотеки філіалу №8 – це подарунок художників міста до дня Перемоги. У виставці взяли участь 21 майстер пензля.
        Начальник відділу культури і туризму міської ради Петро Красножон привітав присутніх зі святом та вручив подяки і квіти художникам: Василю Воловенко, Ігорю Єфремову, Леоніду та Надії Соболь. Музичним дарунком став виступ юного баяніста, учня школи мистецтв №3, Івана Волинця (керівник Сергій Яременко С.О.).        Заслужений художник України Олександр Жарко та голова Київської обласної організації Національної спілки художників України Олександр Дмитренко у своїх виступах зауважили, що ми зобов`язані пам`ятати про Другу світову війну 1939-1945 років, щоб не допусти третьої, повинні пам`ятати про 1418 пропахлих порохом і димом згарищ днів війни, адже це була смертельна битва за життя. Не щезне з пам`яті людської, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія людства.

  Любов Михайлюк.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше