• Переможна весна

                                                                     
        Летять роки, мов журавлині ключі в далекий вирій. Роки, а їх минуло вже 70, не зітруть у пам`яті людській імена тих, кому ми завдячуємо своїм життям.
         Чим далі від нас минуле, тим дорожчі сьогоднішні ветерани-фронтовики, які замерзали в окопах, ішли в атаки під шаленим вогнем ворога, наближаючи світлий день Перемоги.
        Вони живуть у наших серцях, тому готуючись до відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни, колектив бібліотеки-філіалу №10 спільно з педагогічним колективом БЗШ №5 підготували і провели низку заходів по вшануванню пам`яті жертв війни та ветеранів-фронтовиків, усіх, хто пережив ту страшну війну.
        Не старіють душею ветерани, і завжди відгукуються на наші запрошення зустрітися з підростаючим поколінням. На зустрічі “Війни свідки живі” до учнів 2-А класу (класовод Зоя Михайлівна Винарчук) завітав Борис Миколайович Купричов, гостем читачів-учнів 4-Б класу (класовод Юлія Вікторівна Шульгіна) став наш найстарший ветеран-фронтовик В`ячеслав Андрійович Ведерніков, якому іде вже 97-й рік. Читачі-учні 4-А класу (класовод Юлія Володимирівна Порубанська) та семикласники (класний керівник 7-А класу Олена Едуардівна Юрченко) гостинно зустрічали фронтовика Віктора Олексійовича Ведернікова та ветерана збройних сил Бориса Ігнатовича Дяблова.
        Не зважаючи на поважний вік ветерани переймаються проблемами сьогодення, турбуються про своїх онуків, про майбутнє держави.
        Майбутнє наше – в наших дітях, які свято бережуть пам`ять про тих, завдяки кому зібралися у бібліотеці на конкурс читців воєнної поезії “У граніті, у бронзі, у серцях”. 32 учасники, 32 зворушливі майстерні виконання не залишили байдужими нікого. Сльози бриніли на очах від поетичних творів у виконанні Юлії Ковч, Марії та Катерини Гаркуші-Омельченко, Анастасії Петровської, які стали переможцями конкурсу. А як проникливо прозвучав авторський твір Марії Гаркуші-Омельченко, пов`язавши далекі сорокові з жахливим сьогоденням, пронизаний вірою у перемогу. Адже “Пам`ятаємо! Перемагаємо”.
        Людська пам`ять не старіє, тому що без неї немає майбутнього.
                    О Світе мій!
                    Будь мудрим, Світе!
                    Не дай озлобленій імлі
                    Своїм безумством осліпити
                    Життя і сонце на Землі!

  Ганна Нагорна, зав. філіалом №10.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше