• Про 10 найбільш незвичайних шкіл світу розповідали у бібліотеці

        Шкільне життя цікаве та багатогранне. Незважаючи на складні уроки, дисципліну та вимогливих вчителів, діти люблять школу. Саме у школі найкращі друзі, найвеселіші пригоди, найкумедніші курйози. Проте учням зазвичай чогось не вистачає, то веселощів, то ігор на уроках, то оригінального дизайну класних кімнат.
        У світі існує багато незвичайних шкіл. Саме про них розповідали восьмикласникам БЗШ № 15 у бібліотеці-філіалі № 3 під час веб-презентації “10 найбільш незвичайних шкіл світу”. Адже з бібліотекою світ стає ближчим!
        Як не дивно, але є Підземна школа (Вірджинія, США), Плавуча школа (Камбоджа), де більшість учнів – сироти, Альтернативна школа “Alfa”, або ще як її називають – Школа без розкладу і оцінок, школа без дисципліни (Канада), Школа відкритого простору (Копенгаген, Данія), Школа взаємодії зі світом (Нью-Мексико, США), Кочова школа для дітей оленярів (Якутія, Росія), Печерна школа (Китай), Школа пригод (Колорадо, США), Школа пізнання всього через музику (Нью-Йорк, США), Школа для біженців і нелегалів (Тель-Авів, Ізраїль). Ці школи вражають усіх і усім. У деяких школах відсутнє таке поняття як “дисципліна”, а учні самі вирішують, чим будуть займатись під час уроків. До Школи пригод можна вступити лише за конкурсом. Та це й не дивно, адже у ній уроки біології та географії відбуваються під час екскурсій, чи, наприклад, сплаву на байдарках.
        У більшості цих шкіл мета навчання – гармонійний розвиток особистості, а не засвоєння стандартних знань за шкільною програмою. Мабуть саме цей факт викликав легкий смуток у присутніх на презентації. А можливо і те, що наші рідні школи не дуже схожі на ті дивні навчальні заклади а ні архітектурними рішеннями, а ні педагогічними методами. Проте, маємо надію, що підростаюче покоління натхненне презентацією через кілька років у Білій Церкві побудує найбільш незвичайну школу світу.

  Софія Нормировська.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше