• Ідеальними та щасливими батьками стають у бібліотеці

        24 квітня бібліотека-філіал № 8 перетворилася на тренінговий центр.
        Для читачів та членів клубу “Я – МАМА” відбувся перший тренінг із циклу “Батьківство в радість”. Про гармонійний розвиток малечі різного віку, виховання дітей та особливості спілкування присутнім розповіла досвідчений тренер Людмила Лук`янець.
        Зазвичай у батьків виникає багато запитань у процесі виховання власних чад: що повинна вміти дитина у 1 рік, а що у 10? чи не забагато від малечі вимагають? як спілкуватись з дитиною відповідно до вікового розвитку? чому, коли говориш з іншої кімнати дитина не чує? коли у дитини з`являється відчуття совісті? коли починати виховувати дитя тощо. Саме тому і було вирішено організувати навчання для батьків та тих, хто лише планує стати батьками. Під час заняття усі ці питання були обговорені, відповіді на них отримані.        Майже усі учасники тренінгу завітали до бібліотеки з дітками. Щоб розважити малечу працівники центральної бібліотеки для дітей запропонували
  цікаву програму заходів: екскурсію до книгозбірні та “Кімнати казок”, перегляд лялькової вистави за мотивами казки письменниці-краянки Таїни Братченко “Мудрий їжак”.

  Олександра Заворотня, гол. бібліотекар відділу метод. та бібліограф. роботи.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше