• Низький уклін і щира вдячність волонтерам

         Війна на сході країни не залишає байдужим жодного білоцерківця. Але є люди, які максимально віддаються справі допомоги бійцям АТО. Напевне, це люди з величезним почуттям обов`язку, які люблять свою Вітчизну і яким небайдужа її доля.
        Війна – взагалі страшна річ, а коли вона зачіпає твою родину і стосується особисто тебе, це відчувається особливо гостро. Мій брат – Олександр Скрипка, був призваний захищати Україну, його, як і інших не обійшла солдатська доля. Вояки чесно виконують свої обов`язки, попри те, що не вистачає навіть елементарних речей. Спілкуючись телефоном, брат ніколи не жалівся, він просто інколи говорив, що багато чого бракує. Ми допомагали йому власними силами, підтримували його і друзі, але життя в секторі М ой яке нелегке, там доводиться в першу чергу думати не про себе, а про інших.
        Трапилося так, що доля звела мене із журналістом, головою міського осередку “Молодої Просвіти”, волонтером Костянтином Климчуком, який невдовзі мав їхати з допомогою для бійців у Волноваху, неподалік якої знаходиться і мій брат. Для Костянтина навіть не стояло питання, їхати до Олександра та його побратимів чи ні, незважаючи на складну обстановку у районі бойових дій.
        16 квітня, увечері, бійців 129-ї ОРБ чекав сюрприз. Волонтери доставили їм не тільки необхідні речі та харчі, але й вітання від маленьких білоцерківців – малюнки та поробки. Особливим для воїнів цей візит став ще й тому, що разом з волонтерами їх відвідав священик з Великодніми пасками та гостинцями, а мій брат Саша отримав привіт і посилку від родини.
         Не можна словами передати вдячність бійців 129-ї ОРБ. Для них це було несподівано і дуже приємно. Адже піклування і турбота підвищують їх бойовий дух та посилюють віру в перемогу.
        Я і вся моя родина безмежно вдячні Костянтину Климчуку та усім, хто збирав гуманітарну допомогу, хто привіз її на позицію, всім, хто серцем відчув нашу біду. І хоча вони не стоять на передових, але на мою думку, вони є активними учасниками боротьби за Україну. І всім їм наша щира вдячність та низький уклін!

  Інна Кабула, зав. відділом ЦДБ.

       Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше