• Обличчя моєї Землі

          22 квітня – Міжнародний День Землі – свято чистої води, чистої землі, чистого повітря. День нагадування про можливі екологічні катастрофи, день, коли кожна людина повинна замислитися над тим, що ЗЕМЛЯ потребує турботи й захисту. Цей день покликаний об`єднати людей планети у справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна.
          У книгозбірні №6 до Міжнародного Дня Землі бібліотекар Марина Каримова провела презентацію книг “Земля – наш спільний дім”. Читачі здійснили подорож стежками України, познайомилися з рослинами і тваринами нашої батьківщини від Карпатських гір до безмежного степу Причорномор`я, дізналися про причини, через які зникають рослини і тварини та як ми можемо допомогти тим, що занесені до Червоної книги. Під час поетичної хвилинки “Земля – планета наша, ніби казка!” прозвучали вірші І.Драча “Кринична прохолода”, П.Воронька “Зелене місто”, М.Вінграновського “Сама собою річка ця тече”.
          Для членів гуртка “Чарівний пензлик” цього дня проведено мистецьку годину “Серце Землі у наших долонях”. Діти спробували зазирнути в обличчя Землі, побачити як вона співає, радіє, почути як плаче, як стогне від болю, якого їй завдають люди.

    Н.Гаврилова, завідуюча філією №6.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше