• Книга іде до читача

        Презентація книги голови Київської обласної та Білоцерківської міської організацій Національної Спілки письменників України, лауреата багатьох державних нагород та літературних премій Анатолія Гая “Крапля нашої крові  на чужім знамені” відбулася у загальноосвітній школі №5. Організаторами заходу виступили бібліотека №10 та адміністрація навчального закладу.
        Розпочинаючи зустріч зі старшокласниками, завідуюча філією №10 Ганна Нагорна наголосила, що працюючи три десятиліття над створенням книги автор прагнув реалізувати заповіт філософа і поета Григорія Сковороди: “Усе, що не закарбоване у слові, приречене на забуття”, що став епіграфом до книги. І йому це вдалося – більше 3000 імен “закарбовані у слові” назавжди залишаться серед нас.
        Про роботу над виданням, солдатські долі героїв, які є і будуть уроком для нинішніх і майбутніх поколінь, розповів сам Анатолій Іванович. Прожити кожен епізод разом зі своїми героями, знайти для вдів задушевні слова підтримки… ой, як це нелегко! Звідки ж сили брати? На все знайшлися сили, можливо добавилося трішки сивини.
        Книга вміщує і розповідь про активного читача нашої бібліотеки Миколу Миколайовича Крутько, який поділився своїми спогадами про участь у бойових діях у Сирії, за що був нагороджений двома сирійськими державними нагородами.
        Квіти для почесних гостей, новенькі книги в подарунок від Анатолія Гая для шкільної бібліотеки і фото на згадку…

  Альона Сушкевич, бібліотекар філіалу №10.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше