• Конституція Громадянського Суспільства

         17 квітня у читальній залі центральної міської бібліотеки відбулася презентація книги журналіста, письменника, економіста, вчителя польської мови та перекладача Євгена Ґолибарда “Конституція Української Республіки – Конституція Громадянського Суспільства”. Ця книга є інформаційно-пропозіційним виданням, проектом за громадською ініціативою, автором якого є пан Євген.
        Автор і учасники підготовки книги пропонують новий текст Основного Закону Української нації і української Держави, що побудований на принципах функціональної обумовленості й взаємної солідарної відповідальності органів влади та громадян.
        У заході взяли участь вчителі та старшокласники навчальних закладів міста, начальник управління освіти та науки Білої Церкви Юрій Петрик, читачі та працівники міської ЦБС, письменники-краяни, творча інтелігенція
        Ведучий презентації член Національної Спілки письменників України Володимир Іванців наголосив, що Конституція повинна бути не лише декларативною збіркою добрих намірів, як це було досі, а головним кодексом правових норм, на яких повинно базуватися і застосовуватися в інтересах громадян все законодавство держави.
        Євген Ґолибард розповів присутнім про свою роботу над книгою та відповів на багато запитань. Учасники заходу обговорили питання: “Чи можна Конституцію, діючу в Україні від 28 червня 1996 року, вважати Основним Законом та ще й Законом прямої дії?”;  “Чи її зміст відповідає вимогам розвитку Української Нації та Української держави?” Розглянули питання національної ідеї, питання мови, сформульовані у книзі. Письменник подарував бібліотекам підбірку своїх книг, у тому числі і видання, яке було презентоване.
        Важливо, на мою думку, що молодь брала активну участь у обговоренні книги, висловлюючи свою громадянську позицію. Сподіваюся, якщо ми усі не будемо байдужими, перестанемо ділити людей на владу і громаду, то невдовзі нашу країну очікують зміни на краще.

  Олена Бульда.  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше