• Ви ще не товаришуєте з комп`ютером? Тоді вам до нас...

        Читачі бібліотеки-філії №10 беруть активну участь у різноманітних заходах книгозбірні: конкурсах, презентаціях книг, зустрічах з письменниками, виставках вишиванок, світлин, дитячих малюнків тощо.
        Нещодавно бібліотекарі запросили усіх бажаючих приєднатися до проекту, започаткованого завідувачкою філіалом Ганною Нагорною – “Діти – дорослим!”. Родзинка  проекту у тому, що азам комп`ютерної абетки користувачів навчатимуть їхні діти та онуки.
        “Читачі бібліотеки часто звертаються до наших працівників за допомогою, коли намагаються самотужки подружитися з комп`ютером, – розповідає Ганна Григорівна. – Ми регулярно допомагаємо здобути основні навички роботи з ПК. Але щоразу виникає потреба у вдосконаленні знань різнопрофільного характеру. Одне з прохань відвідувачів – допомогти освоїти Photoshop, щоб не відставати від дітей та онуків. Тож ми вирішили задовольнити бажання активних представників громади, адже ми – сучасна бібліотека, яка надає сучасні послуги”.
        Перший тренінг у рамках проекту називався “Ваші фото стануть кращими. Допоможе Photoshop!” і відбувся він 15 квітня. Тренером такого незвичайного уроку виступила учениця десятого класу БЗШ №5 Марія Дучева. Учнями юної вчительки були люди різного віку та професій, у тому числі і члени клубів “Чарівна мить” та “Журавка” Академії пенсіонерів, які прагнуть навчатися нового. Запитань до Марії від присутніх було, мабуть, не менше сотні: як створити колаж з улюблених фотографій, висвітлити або “зістарити” фото, як із кольорового зробити чорно-біле...
        Півторагодинне заняття виявилося надзвичайно цікавим та змістовним, навіть із хвилинками гумору, бо ж не всім вдавалося відразу приборкати файли, режими, “вікна”. І Марія поспішала на допомогу, затримувалася то біля одних, то інших своїх слухачів. Окрім того юна інструкторка паралельно розкривала секрети створення успішних світлин, виправлення дефектів на знімках. Одним словом, вчила, доводила, показувала, аби успішно могли засвоїти матеріал старші за віком учні.
        Останні були вдячні дівчині за перший змістовний урок, якого ж, звичайно, замало для будь-якої подальшої роботи з комп`ютерною технікою. Тому у планах – наступні зустрічі і заняття з Марією Дучевою, адже вчитися ніколи не пізно, тим паче у наш такий закомп`ютеризований час.
  Усіх бажаючих приєднатися до зазначеного вище проекту запрошуємо за адресою: вул. Крижанівського, 8. Тут завжди раді вам допомогти.

  Тетяна Книш.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше