• Ювілейна виставка Ольги Мілейко

        15 квітня у виставковій залі бібліотеки №8 з нагоди ювілею відкрилася персональна виставка Ольги Мілейко.
  Друзі і колеги привітали майстриню пензля із 50-річчям. Мер міста Василь Савчук вручив художниці почесну нагороду "Відзнака міського голови”.
        Ольга Борисівна Мілейко професійна художниця, малює з дитинства спочатку навчалася у художній студії, якою керував Віталій Антонович Таганський, потім вступила до Київського художньо-промислового технікуму ім. М.Бойчука на відділення "Художнє оформлення”, пізніше продовжила здобувати художню освіту в Харківському художньо-промисловому інституті на факультеті графічного дизайну. Після закінчення інституту, з 1990 року постійно проживає і працює художником і педагогом у Білій Церкві.
        Як художник, пані Ольга працює, переважно, у техніці акварельного живопису і володіє нею досконало. У творчому доробку майстрині безліч пейзажів та натюрмортів. Кожна робота випромінює оптимізм, зачаровує невибагливою шляхетністю, витонченістю. Окрім станкового живопису художниця створила чимало монументальних розписів інтер`єрів різноманітних об`єктів.
        Як педагог, Ольга Борисівна, має чималі здобутки, її робота приносить щедрі плоди – вихованці майстрині пензля здобувають численні відзнаки, як у рідному місті так і далеко за його межами.
        Незважаючи на те, що художниця брала участь у багатьох виставках, глядачі щоразу відкривають у її роботах нові грані таланту.
        Цього разу присутні мали змогу отримати насолоду від творчості Ольги Борисівни на виставці "Послухай, як росте трава”. Художниця представила 39 робіт. Частина з них із приватних колекцій, а 20 пані Ольга пропонує для благодійного продажу, метою якого є збір коштів на лікування пораненого в зоні АТО бійця – Андрія Грогуля. Це рішення розкриває нам Ольгу Мілейко, як громадянина, що не може знаходитися осторонь подій, які відбуваються в державі.
        Наш земляк Андрій Грогуль, 1979 року народження був призваний до лав української армії та проходив службу у складі 72-ї окремої механізованої бригади. Під Червонопартизанськом Луганської області, на кордоні з Росією, Андрій отримав опіки 2-3 ступеню (40 % загальної площі тіла). Після польового шпиталю, був вимушено евакуйований на територію Росії, де перебував 10 днів, пізніше літаком доправлений до реанімації Київського шпиталю, а ще пізніше переведений до  опікового центру, де переніс операції з пересаджування шкіри. Наступним етапом лікування стала реабілітація в санаторії Немирова. Цей важкий шлях став для Андрія першим кроком для збереження життя, потрібні ще операції, щоб мати змогу нормально жити і працювати заради себе самого, сім`ї, улюбленої донечки.
        Ми сподіваємося, що рішення Ольги Борисівни Мілейко підтримає громада нашого міста, і ми не будемо байдужими до ближнього, адже це не тільки біда Андрія, і його родини, а всієї України, кожного з нас.
        Карта Приватбанку 5168 7572 5595 7906, отримувач Грогуль Андрій

  Любов Михайлюк, гол. методист бібліотеки №8.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше